Tantrické masáže

…jako uctění těla a jeho smyslnosti

 

V posvátném prostoru se setkává žena a muž – Šakti a Šiva. Probouzení vzrušení a sexuální energie během masáže je hra vedoucí k radosti a potěšení.

Tantrické masáže obsahují techniky pro uvolnění a potěšení celého těla včetně intimních partií. Za pomoci vašeho dechu vedu rukama energii do celého těla za střídání stavu vzrušení a uvolnění. Čím více se tělo dokáže uvolnit, tím více energie obsáhne. Vnímání je pak možné zjemnit a zintenzivnit až k extázi.

 

Nabízím masáže pro muže na 1,5 nebo 2 hodiny  – viz ceník.

Masáže je možné zakončit uvolněním se do celotělního orgasmu/potěšení nebo klasickým vyvrcholením. Dvouhodinová masáž může být  doplněna masáží prostaty.

 

Masáže pro ženy na 1,5 nebo 2 hodiny s/bez intimní masáže – viz ceník.

Přijímání smyslné masáže od ženy (třeba i bez masáže intimních částí) využívají klientky často jako možnost užít si svou vlastní energii a smyslnost bez tlaku a očekávání.

Probuzená sexuální energie přináší nejen pocity blaženosti, ale může také přivést do vědomí naše stíny a bolesti. Při tantrické masáži to není hlavním cílem, ale pokud k tomu dojde a přijdou silné emoce, věnuji jim odpovídající pozornost a bezpečný prostor.