Více o masážích

Oživující masáž

Jemným dotekem po celém těle rozproudí vaši energii a budete se cítit živí a nabití.

Masáž břicha

Plynulé, pomalé tahy udělají dobře vašemu bříšku, uvolní bránici, prohloubí dýchání a zlepší peristaltiku.

Masáž zad

Kombinace dlouhých jemných doteků s hlubokou prací na svalech zad vás zbaví ztuhlosti, zlepší držení těla a uvolní dech.

Srdíčková masáž

Uvolňuje zklidňuje celé tělo, je vhodná při stresu a napětí. Varianta s olejem uvolní především svaly, při verzi bez oleje si užijete jemné doteky a hlazení na kůži. Tato verze je velmi vhodná při exému a lupénce.

Masáž kloubů

Jemné a cílené doteky pomůžou uvolnit ztuhlé klouby a znovu propojit a sjednotit celé tělo. Pracuje se s klouby paží, nohou i hlavy. Velmi uklidňující.

Masáž kostí

Každý někdy zažil „strach až do morku kostí“ nebo ho „mrazilo až v kostech“. V kostech je uloženo mnoho energie a tato masáž ji umí uvolnit a přivézt zpět k životu. Pracuje se na kostech celého těla včetně hlavy, žeber a kůstkách prstů.

Emptying

Vhodná především pro ženy. Cíleným dotekem na celém těle bez oleje rozproudí krev, oživí kůži a urychlí odvádění odpadních látek z těla. Vaše kůže bude opět hladká a živá.

….a další

Jak z masáže získat maximum

  • Dýchejte – zaměřte se na mírné prohloubení dechu, nejlépe s důrazem na uvolněný výdech. To rozproudí metabolismus a tělo se snadněji zbaví odpadních látek. Dech vás také uzemní a přivede ke vnímání těla.
  • Vnímejte tělo – doteky při masáži i to, jak doteky na vaše tělo působí.
  • Řekněte, pokud něco není příjemné – masáž nemá bolet ani být jinak nepříjemná. Každý vnímá jinak a já potřebuji vaši zpětnou vazbu.
  • Netlačte na sebe – vše výše uvedené je jen doporučení, pokud je pro vás cokoliv z toho náročné, nechte to být a jen si masáž užijte 🙂
  • Odpočiňte si – důležitou součástí masáže je také posledních pět či deset minut, které nechávám na zažití. Účinek masáže se zvýší. Je to také prostor pro vás, abyste vnímali vaše tělo a dali mu čas. Nepřipravte se o tuto možnost a nepřepínejte hned do „pracovního“ režimu.
  • Pijte – nejlépe čistou vodu. Dostatek tekutin po masáži podpoří odvádění nepotřebných látek z těla.